Bezpečnostný box pre fotopascu Spromise S378/S358/S328/S308

Bezpečnostný box je určený pre nový model fotopasce Spromise a to konkrétne model S308, S328, S358 a S378. Pred objednaním si skontrolujte kompatibilitu fotopasce s boxom. 

Skladom
Kód: 559
Značka: Ibo
€39 €32,50 bez DPH €39 / 1 ks
Kategória: Fotopasce
Hmotnosť: 0.6 kg

Bezpečnostný box je určený pre nový model fotopasce  Spromise a to konkrétne model S308, S328, S358 a S378. Pred objednaním si skontrolujte kompatibilitu fotopasce s boxom. Nový model fotopasce nie je kompatibilný so starým boxom. 

 

Security bezpečnostný box skryje váš ľahko zraniteľný monitor na fotopasci - skrinka na zabezpečenie fotopasce pred poškodením, či zničením. 2 mm oceľový plech!!! Spojený v štyroch bodoch!!! Jedinečné boxy na SVETE vyrábané na SLOVENSKU! Box rozdelený na dve časti. Zadnú časť je možné prichytiť ku stromu, priskrutkovať na budovu a pod. Predná časť prekryje až 90% tela fotopasce, povrchová úprava práškovaním matnou farbou so štruktúrou v tmavo zelenej alebo hnedej. Predná časť je so zadnou spojená až v štyroch bodoch. Jeden bod hore, druhý dolu a dva po stranách. NAJLEPŠIE a NAJBEZPEČNEJŠIE zabezpečenie vášho monitorovacieho zariadenia v prírode. Spodné odvetranie, otvory na skrutky, externé napájanie, anténu. Zadná časť boxu je vyhotovená pre všetky predné kryty fotopascí. Rovnaká veľkosť predného krytu a zadného krytu pri všetkých boxoch. Tzn., že sa dajú kombinovať predné kryty ku každému zadnému krytu. Výhoda pri pevných stanovištiach fotopascí, kde meníte iba predný kryt a fotopascu.

Vynikajúca je možnosť zabezpečenia v kombinácii s 8 mm lanovým zámkom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: